Надія Черкашина: "Солдатські комітети підтримують заяву УНР Донетчини..."

Надія Черкашина в facebook:

Солдатські комітети підтримують заяву УНР Донетчини та Луганщини. Не зрозуміла і завжди небеспечна зовнішня і внутрішня політика самозванної еліти призвела до того, що четвертий рік йде дуже хитра війна. В результаті понад двох мільйонів українців - є нікому не потрібними біженцями у своїй країні, в економічному та правовому секторі панує хаос. ...Україні пора вже ставати справжньою державою, яка проможна самостійно вирішувати питання, які повязанні з її безпекою та внутр ... ішньою політикою. Об этом сообщает azov-info.in.ua со ссылкой на СМИ.

P.S. Почнемо з маленького - поширемо цю заяву в мережі. ...Тому шановні, с Богом.

Пропоную до ознайомлення Заяву Української Народної Ради Донеччини та Луганщини - громадської організації мешканців сходу України, вигнаних з рідної землі Кремл ... ем і розвязаною ним війною. Заява прийнята 10 червня 2017 року у м.Києві. http//unrdl.org//zayavy-ta-ofitsijni-povidomlennya-go-un/

Заява Української народної Ради Донеччини та Луганщини

Четвертий рік продовжується агресія РФ проти України. Мінські домовленості не працюють, обстріли на сході не припиняються ні на день, в результаті маємо регулярні втрати серед українських військових і цивільного населення.

В умовах відсутності чіткої і ефективної державної стратегії щодо Донеччини та Луганщини останнім часом зявилися кілька громадських планів урегулювання ситуації на сході, авторами яких є окремі політики, підприємці, дослідники.

Спільними рисами цих планів є фактична згода з відкиданням Росією міжнародного права, сприйняття нинішнього стану як подій на сході і конфлікту невідомо кого з ким.

УНДРЛ разом з чільними міжнародними організаціями називає речі своїми іменами і вважає все, що сталося після 20 лютого 2014 року і діється дотепер війною РФ проти України, Російську Федерацію агресором, ініціатором, натхненником і спонсором окупації АРК і частини Донбасу, винуватцем тисяч смертей, мільйонів поламаних доль і мільярдних збитків для фізичних та юридичних осіб України.

Намагання повернути неконтрольовані Україною території під її юрисдикцію шляхом поступок агресору, непрозорих переговорів і обмеження конституційних прав громадян є аморальними і безперспективними. Відновлення суверенітету України на всій її території може відбутися лише завдяки чіткій і зрозумілій політиці, яка ґрунтується на здоровому глузді, українському законі і міжнародному праві.

Виходячи з вищевикладеного, Українська народна Рада Донеччини та Луганщини закликає Верховну Раду та Президента України

1. Визначитися, що єдиною платформою урегулювання може бути міжнародне право, а єдиним шляхом логічні кроки, що випливають із легітимних міжнародно-правових документів Статуту ООН, Будапештського меморандуму, Женевських конвенцій.

2. Накласти мораторій на внесення будь-яких змін до Конституції України, які не підтримані на всенародному референдумі.

3. Домогтися відновлення будапештського формату переговорів за участю України і країн-гарантів США, Великобританії, Франції, Китаю і РФ.

4. В разі неможливості відновлення будапештського формату через відмову Москви чи інші причини Україна має припинити прийняття хаотичних, неповязаних з логікою і реальним станом речей рішень та розробити, нарешті, цілісну українську політику щодо вирішення міждержавного конфлікту на Донбасі, взявши за основу визнання очевидного факту окремі райони Донецької та Луганської областей є українськими територіями, тимчасово окупованими Російською Федерацією, яка, відповідно до міжнародного права, має нести відповідальність за агресію, її наслідки, за забезпечення прав окупованих, справедливі компенсації для них та вимушених переселенців. Таку позицію підтримують і поділяють чільні українські та зарубіжні експерти та конфліктологи. Час довів її слушність, і ми закликаємо владу прийняти її та почати реалізувати.

Українська народна Рада Донеччини та Луганщини, як добровільне громадське обєднання тих, хто через агресію РФ покинув свою малу батьківщину, готова для консультацій і допомоги державним органам, зарубіжним партнерам і міжнародним організаціям в усіх питаннях, що стосуються долі Донбасу та його повернення у конституційне поле України.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя