Філарет про інтерв’ю «Росія24»: «Треба звертати увагу на те, що сказав патріарх, а не кому»


Почесний патріарх Філарет стверджує, що не знав, що його інтерв’ю пропагандистському каналу «Росія24» викличе таку негативну реакцію у суспільстві. За словами Філарета, якби він це передбачив, він би ймовірно відмовився від інтерв’ю. Про це Філарет заявив у інтерв’ю Громадському. Об этом сообщает shakalam.net со ссылкой на СМИ.

«Я даю інтерв’ю всім, хто до мене звертається. Та я не думав, що буде така негативна реакція на інтерв’ю, яке я давав ворожому каналу. Бо я і українським каналам даю інтерв’ю але вони перекручують мої слова, або вибирають ті чи інші слова і дають свої коментарі. Тому зараз ЗМІ в переважній більшості направлені на знищення Київського патріархату. Тому до цієї всієї інформації треба підходити з цих позицій — підтримують Київський патріархат, тобто незалежну церкву, чи не підтримують», — заявив патріарх. Філарет також зауважив, що «цьому ворожому каналу дав інформацію правдиву».

«Він не підтримує, але він не перекрутив те, що я сказав. І це уже має велике значення, тому що світ, хоч і через ворожий голос, але почув правду. Одні звертають увагу на те кому дав інтерв’ю, а другі звертають, що сказав патріарх. Так ось треба звертати увагу на те, що сказав патріарх, а не кому сказав», — наголосив Філарет.

Водночас, патріарх зауважив, що можливо він «помилився в цьому, що дав інтерв’ю такому каналу».

Раніше Філарет дав інтерв’ю «Росії 24», де розкритикував томос та ПЦУ.

Своєю чергою, у ПЦУ заявили, що Філарет занедужав, а хвороба зробила його фактичним союзником Москви в боротьбі проти томосу.


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/filaret-pro-interv-iu-rosiia24-treba-zvertaty-uvahu-na-te-shcho-skazav-patriarkh-a-ne-komu/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя