Коли розпочнеться опалювальний сезон у Луцьку


Сьогодні у Луцьку увімкнули опалення для лікувальних закладів, будинку маляти та пологового. Подавати тепло у житлові будинку розпочнуть після відповідного розпорядження в. о. мера міста.

Про це повідомив перший заступник міського голови Луцька Григорій Недопад.

Посадовець зазначив, що зазвичай опалювальний сезон розпочинається тоді, коли середньодобова температура опускається нижче 8 градусів протягом трьох діб. Станом на сьогодні – середня добова температура за останніх три доби у Луцьку становить менше шести градусів.

«Але незабаром синоптики прогнозують потепління – за два дні температура стрімко зросте. Тому було прийнято рішення почати подачу теплоносія вже сьогодні лише у лікувальні заклади міста, будинок маляти та пологовий будинок, у відповідь на звернення керівників. А щодо обігріву житлових кварталів – вмикати опалення перед потеплінням недоцільно. Адже опалення квартир при різкому потеплінні дасть значно гірший ефект для самопочуття людей, ніж пониження температури», – розповів Григорій Недопад.

Як зазначив виконувач обов’язків керівника ДКП «Луцьктепло» Івана Скорупського, підприємство готове до початку опалювального сезону. У дев’яти котельнях підготовчі роботи перебувають на стадії завершення. А отже теплом Луцьк буде забезпечено одразу після відповідного розпорядження.

«Традиційно, частина лучан хочуть, щоб тепло увімкнули вже, однак інші мешканці міста, зацікавлені в економії на опаленні, звертаються із проханнями не поспішати з початком опалювального сезону», – акцентує посадовець.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/koly-rozpochnetsia-opaliuvalnyy-sezon-u-lutsku/” Об этом сообщает naspravdi.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя