30 українських спортсменів отримають 10,5 млн грн на підготовку до Олімпійських ігор

НОК виплатить 10,5 млн грн олімпійських стипендій провідним спортсменам для підготовки до Пекіна-2022.Як інформують на Facebook-сторінці НОК України та олімпійська команда, 30 провідних українських спортсменів з зимових видів спорту отримуватимуть стипендії від НОК, які спрямовані на підготовку до ХХІV зимових Олімпійських ігор в Пекіні 2022 року. Об этом сообщает radiuscity.in.ua со ссылкой на СМИ.


Олімпійський комітет щомісяця виплачуватиме фінансову допомогу з 1 листопада 2019 року до завершення безпосередньо самих Ігор в Пекіні, по 28 лютого 2022 року, спортсменам елітної групи з біатлону, фристайлу, фігурного катання, санного спорту, лижних гонок, сноубордингу та скелетону. Загальний обсяг фінансування цієї програми складає 10,5 мільйонів гривень.


ʺПідтримка атлетів є пріоритетним напрямком в діяльності Національного олімпійського комітету. Ми завжди знаходимо шляхи допомоги нашим спортсменам, яка є вкрай важливою. Впевнений, що ці персональні стипендії сприятимуть кращій підготовці українців до зимових Олімпійських ігор в Пекіні-2022ʺ, — наголошує президент НОК Сергій Бубка.


Нагадаємо, як писало Гал-інфо, Львів готовий поборотись за право приймати Зимові Олімпійські ігри.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/30_ukrainskyh_sportsmeniv_otrymayut_105_mln_grn_na_pidgotovku_do_olimpiyskyh_igor_330010.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя