«Укрбуд» рятують. В компанію опального Микитася зайшов інвестор

Екснардеп Максим Микитась — «Укрбуд» рятують. В компанію опального Микитася зайшов інвестор
Екснардеп Максим Микитась
Ще три тижні тому «Укрбуд» міг мати проблеми з усіма своїми будівництвами по всій країні Об этом сообщает timeread.in.ua со ссылкой на СМИ.


Група «Укрбуд» не збанкрутує, бо туди зайшов новий інвестор.


Про це повідомив радник мера Києва Максим Бахматов в інтерв’ю Bihus.Info.


«Вже знайшовся інвестор, він взагалі непублічний, щоб ви розуміли, це не будівельник, не публічна людина, він не з цього бізнесу, йому просто цікаво зайти в новий цікавий проект», — розповів Бахматов.


За його словами, ще три тижні тому «Укрбуд» міг мати проблеми з усіма своїми будівництвами по всій країні, однак зараз 40 тисяч людей, які вклали туди гроші, можуть не переживати, що щось станеться.


На зауваження ведучого, що з цих слів випливає, що в будівельний бізнес прийшла людина, яка на ньому не розуміється, і віддає гроші, щоб врятувати 40 тисяч вкладників — радник мера відповів: «Так реально є».
Прізвище інвестора і суму інвестицій Бахматов назвав внутрішньою інформацією. Разом з тим, зазначив: «Ми скоро взнаємо, хто це».


Також радник мера Києва спростував чутки про те, що «Укрбуд» віджало оточення президента Володимира Зеленського. «Що я чув, що там вже і Богдан, і Вавриш — це все фігня», — сказав Бахматов.


До слова, слідство встановило, що екснардеп Максим Микитась, використовуючи підконтрольні йому будівельні компанії, діючи за попередньою змовою з екс-командувачем Нацгвардії, генеральним директором компанії-забудовника, приватним оцінювачем та іншими особами, організував корупційну схему з заволодіння нерухомістю Національної гвардії України.


Прокурори САП наполягали на застосуванні до підозрюваного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення 300 млн грн застави.


Екснардепа взято під варту, а сума застави визначена у розмірі 80 млн₴ Згодом Микитась вийшов під заставу із СІЗО.


Читайте також:

  • Чорнобильська зона — Ельдорадо для сімейства Микитасів
  • Сімейні традиції депутата Микитася. Як дружина одіозного забудовника отримала мільярд


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/ukrbud-ryatuyut-v-kompaniyu-opalnogo-mikitasya-zayshov-investor-638141.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя